Diagnostyka aut marki Opel* i Saab*

Serwis samochodów marki Opel Insignia, Niedzielskiauto
Opel Insignia Serwis, Niedzielskiauto
Serwis Opel, Niedzielskiauto
Portal motoryzacyjny NiedzielskiAuto
Kompleksowa obsługa samochodów marki Opel* oraz Saab*
Usługa zdalnej aktywacji rozszerzenia komputera ( licznika ) w samochodach marki Opel*. Zamówienia usługi prosimy składać poprzez formularz kontaktowy dostępny na dole strony. Wszystkie infomracje zostały przedstawione poniżej.
Zdalna Modyfikacja Licznika
Jesteś tutaj  >>  Strona główna  >>  Uslugi   >>  Zdalna modyfikacja licznika
Zdalna modyfikacja licznika w samochodach marki Opel

Opis:

Do Klienta wysyłany jest zestaw składający się z laptopa, interfejsu oraz routera wi-fi. Całość Zapakowana jest w torbę. Klient odbiera przesyłkę z paczkomatu i podchodzi z torbą do samochodu. Następnie otwiera przegródkę z laptopem i naciska przycisk "włącz". W dalszej kolejności otwiera przegródkę z kablem obd2, wyciąga kabel i wpina do złącza OBD2 w samochodzie. Następnie załącza stacyjkę a my łączymy się poprzez internet z samochodem i wykonujemy modyfikację licznika, która trwa około 1-2 minut. Następnie Klient zamyka torbę i umieszcza w paczkomacie. Faktura wysyłana jest drogą mailową.

Zamówienia na zdalną modyfikację licznika można składać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej. Odpowiadamy wtedy jakie są najbliższe wolne terminy i umawiamy na usługę.

Przed wysłaniem sprzętu do Klienta drogą mailową przesyłamy do podpisania umowę, która chroni nas przed przywłaszczeniem. Umowa musi zostać podpisana i odesłana zwrotnie na maila.

Cennik:

Opel Insignia lift wyświetlacz 8 cali kolorowy: 350 zł brutto

Opel Insignia lift wyświetlacz 4.2 cali kolorowy: 350 zł brutto

Opel Astra K wyświetlacz 4.2 cali kolorowy: 300 zł brutto

Opel Astra K wyświetlacz 4.2 cali monochromatyczny: 300 zł brutto


Film instruktarzowy:Formularz Kontaktowy

Przed wybraniem sugerowanego przez Państwa terminu prosimy o sprawdzenie jego dostępności w kalendarzu poniżej!!!


* Wpisanie danych i wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją zasad RODO opisanych w polityce prywatności


Kalendarz - zarezerwowane terminy


Pytania i odpowiedzi

1. Czy usługa zdalnego rozszerzenia komputera jest bezpieczna ?


Jest całkowicie bezpieczna i tylko dlatego zdecydowaliśmy się i pozwoliliśmy sobie na wprowadzenie takiej usługi w formie zdalnej. Oczywiście może wystąpić szereg problemów technicznych np. Zerwanie połaczenia z internetem, problem z baterią ( w zimie ), problem z oprogramowaniem. Niemniej jednak w żadnym stopniu te problemy nie wpływają na funkcjonalność i działanie Państwa zestawu wskaźników. Wykonując modyfikację, nie wgrywamy nic nowego do licznika, tylko odblokowywujemy to co w tym liczniku już jest. Z racji tego, że jest to tylko kodowanie, praktycznie nie ma możliwości, żeby coś się stało z Państwa licznikiem. Wykonaliśmy już około 800 modyfikacji i nigdy nie było żadnych problemów z zestawem wskaźników.


2. W jaki sposób mogę zamówić usługę rozszerzenia zestawu wskaźników?


W celu usprawnienia kontaktu z nami, dodaliśmy nowe funkcjonalności do naszej strony internetowej. W celu nawiązania szybkiego kontaktu prosimy o skorzystanie z ikonki messengera w dolnej prawej części strony. Nie trzeba mieć konta na facebook, żeby z niego korzystać, można zalogować się jako Gość. Zamówienie usługi rozszerzenia licznika można zrealizować za pośrednictwem formularza który znajduje się powyżej. Udostepniliśmy Państwo również kalendarz, w którym możecie obserwować wolne i zajęte terminy. Wysyłając formularz możecie Państwo wybrać i zaproponować termin. Odpowiemy na adres mailowy z potwierdzeniem czy termin jest wolny i przekażemy dalsze potrzebne informacje.


3. Jakich formalności muszę dopełnić w celu skorzystania z usługi rozszerzenia komputera?


Po otrzymaniu od nas potwierdzenia terminu wykonania usługi, przesyłamy na Państwa adres mailowy umowę do podpisania. Jest to dokument zabezpieczający Państwa i nasze interesy oraz sprzęt. Umowę taką należy podpisać i odesłać zwrotnie na nasz adres mailowy.


4. Jakie jeszcze formalności są do spełnienia z mojej strony?


W celu realizacji wysyłki do Klienta potrzebujemy następujących danych: Imię i Nazwisko, Numer telefonu, adres mailowy Adres paczkomatu lub inny. Przed przesłaniem do nas Państwa danych prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych w polityce prywatności. Przypominamy, że dane wykorzystywane są tylko wewnętrznie na potrzeby realizacji zamówień zdalnego rozszerzenia licznika w samochodach marki Opel*. Nie wykorzystujemy i nie procedujemy ich do innych celów. Po realizacji usługi wszelkie Państwa dane są usuwane z naszego systemu.

5. W jaki sposób mam odesłać paczkę?


Staraliśmy się od samego początku ograniczyć do minimum Państwa udział w całej usłudze. W celu odesłania przesyłki wysyłamy do Państwa kod QR z numerem nadania, podchodzicie Państwo do paczkomatu Inpost* skanujecie kod, otwiera się skrytka, wrzucacie przesyłkę do skrytki i naciskać potwierdzenie na ekranie Paczkomatu. To jest cała procedura odesłania, nie trzeba drukować etykiety i Wy Państwo nie musicie nic załatwiać.